Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Ochrona Fizyczna Obiektów
Systemy Ochrony Obiektów Stałych
Instalacje Systemów Ochrony
Całodobowe Alarmowe Centrum Monitoringu
O firmie

Dlaczego powinniście Państwo wybrać właśnie nas? Przedstawiamy proste ABCD pozwalające naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie!


A jak ASNET


Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ASNET MONITORING SECURITY Sp. z o. o. jest firmą elektronicznej i fizycznej ochrony mienia. Od czasu powstania w 1996 roku systematycznie wdrażamy nowoczesne technologie służące ochronie mienia. Kompleksowo wykorzystujemy wszelkie systemy z zakresu technicznej ochrony mienia i osób od fazy projektowej, poprzez wykonanie instalacji i montaż urządzeń aż po szkolenie użytkowników i konserwację systemów.

Zajmujemy się montażem i konserwacją systemów alarmowych SSWN, telewizji przemysłowej CCTV, systemów monitoringu pojazdów GPS, systemów wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego P-Poż, systemów kontroli dostępu KD i rejestracji czasu pracy RCP, systemów kontroli pracy pracowników ochrony oraz dozoru fizycznego na obiektach KW.
W ramach działań ochronnych realizujemy usługi w zakresie interwencyjnym, polegające na szybkiej reakcji Patroli Interwencyjnych na sygnał alarmowy z chronionego obiektu podłączonego do systemu monitoringu ASNET. Świadczymy również usługi stałej ochrony fizycznej obiektów...
Świadcząc usługi w zakresie ochrony życia, zdrowia oraz mienia naszych klientów, pracownicy naszej firmy posiadają stosowną wiedzę zawodową i doświadczenie. Zatrudniając odpowiednio przygotowanych pracowników, bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam bezpieczeństwo osób i mienia oraz za zachowanie tajemnicy zawodowej.
Jesteśmy również producentem oprogramowania Alarmowego Centrum Odbiorczego GSM pracującego na platformie cyfrowej GSM/DCS dla monitoringu włamaniowego, napadowego, p-poż oraz procesów technologicznych.

 

B jak Bezpieczeństwo


Ponad 20 lat na rynku daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług ochrony świadczonych przez naszą firmę. Profesjonalne patrole interwencyjne rozmieszczone w strategicznych punktach miasta reagują natychmiastowo na wykryte zagrożenia, a całodobowe centrum monitoringu czuwa nad bezpieczeństwem powierzonego nam mienia. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu i profesjonalnej kadrze pracowników jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a Państwo możecie spać spokojnie.

 

C jak Centrum Monitoringu


Asnet to także całodobowe centrum monitoringu działające nieprzerwanie przez 24h 365 dni w roku. Dyżurni z wieloletnim doświadczeniem nadzorują pracę systemów alarmowych podłączonych do specjalistycznej aplikacji naszego autorstwa. Dzięki temu wszytko działa szybko i niezawodnie, a grupy interwencyjne kierowane są na miejsce już w kilkanaście sekund po odebraniu zdarzenia o zainstniałym zagrożeniu.

 

D jak Dział techniczny


Współpracujący instalatorzy działający na zlecenie ASNET to najwyższej klasy profesjonaliści dbający o stan techniczny wszelkich zainstalowanych na obiektach stałych systemów ochrony. Usługi serwisowe jak i konserwacje systemów ochrony to dla nich chleb powszedni co pozwala zagwarantować najwyższej jakości usługi w zakresie rozwiązań ochrony technicznej.

 

Praktyka i doświadczenie

Praktycznym potwierdzeniem osiągnięcia przez firmę najlepszego poziomu usług jest ogromna ilość zainstalowanych systemów w ciągu 20 letniej działalności, które wielokrotnie potwierdziły swoją skuteczność chroniąc mienie naszych klientów.

Aktualnie obsługujemy kilka tysięcy obiektów na terenie miasta Bydgoszczy i naszego regionu w zakresie monitoringu i ochrony oraz serwisu i nadzoru gwarancyjnego zamontowanych systemów bezpieczeństwa.

Nadzorujemy Alarmowe Centrum Monitoringu (ACM) ASNET w Bydgoszczy - realizujące specjalistyczne usługi w zakresie:

monitoringu systemów sygnalizacji włamania i napadu po cyfrowych łaczach radiowych - transmisje danych w komórkowych sieciach cyfrowych GSM/DCS/UMTS

monitoringu systemów sygnalizacji włamania i napadu po łączach telekomunikacyjnych komutowanych - najszybsze i najnowocześniejsze formaty transmisji

monitoringu pojazdów GPS/GPRS - satelitarny nadzór, rozliczanie, logistyka i ochrona pojazdów

monitoringu video obiektów VideoCenter - zdalny video-nadzór obiektów rozproszonych, po łączach internetowych TCP/IP

Systemy te działają w oparciu o autorskie programy komputerowe Alarmowego Centrum Monitoringu ASNET.

 

Właściwe wykonywanie przez nas powierzonych prac instalatorskich i konfiguracyjnych gwarantuje poprawne i bezusterkowe działanie oferowanych systemów. Daje to gwarancję niezawodności i pełnego zadowolenia klientów z posiadanych urządzeń.
Posiadając duże doświadczenie w instalowaniu i zapewniając bardzo dobry nadzór serwisowy zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji.

Kompleksowo zabezpieczamy wille oraz mieszkania, w których montowane przez nas systemy sygnalizacji włamania są tak konfigurowane, aby zapewnić bezpieczeństwo osób w nich przebywających przez całą dobę. Umożliwiają one załączanie nocne pięter, odcięcie ciągów komunikacyjnych od części sypialnej, załączenie całodobowe wyznaczonych pomieszczeń np. garażu.
Wszystkie prace z zakresu instalacji i konserwacji wykonujemy zgodnie z Polskimi Normami "Systemy Alarmowe".
Jakość wykonywanych przez nas prac gwarantuje poprawne działanie systemów alarmowych w połączeniu z całodobowym Centrum Monitoringu.

Zaplecze techniczne umożliwia nam podjęcie wszystkich prac związanych z konserwacjami i nadzorem serwisowym montowanych systemów alarmowych.

 

Uprawnienia i certyfikaty

Posiadamy imienną autoryzację i uprawnienia Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM" w Warszawie nr 39/97 w zakresie instalacji i konserwacji systemów alarmowych, Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0630/01 w zakresie prowadzonych działalności ochronnych, licencje I i II stopnia zabezpieczenia technicznego i fizycznego wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, Poświadczenia Bezpieczeństwa wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz dostęp do informacji niejawnych.

Ze względu na charakter wykonywanych usług posiadamy aktualną polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej kontraktowo-deliktowej w zakresie odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewykonania lub nienależytego wykonania usług ochronnych, instalacyjnych i produkcyjnych.

Biuro / sekretariat
biuro@asnet-monitoring.pl
52 349 38 29

Monitoring 24h
monitoring@asnet-monitoring.pl
52 349 51 71

Dział umów
umowy@asnet-monitoring.pl
52 349 38 29

Dział rozliczeń
rozliczenia@asnet-monitoring.pl
52 349 38 29

Dział handlowy
handlowy@asnet-monitoring.pl
691 911 676

Dział techniczny
serwis@asnet-monitoring.pl
691 911 727

Dział ochrony
ochrona@asnet-monitoring.pl
601 918 210

Napisz do nas
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrionione
Copyright 2016@asnet-monitoring.pl